BİLGİLENDİRME

(09.02.2016 BAKANLIK GÖRÜŞMELERİ)

 

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na ikinci ziyaretimiz 09.02.2016 tarihinde oldu. Bu ziyaretimizde Kıyı Yapıları ve Tersaneler Genel Müdürlüğü'nde Genel Müdür Sayın Hızırreis DENİZ ve Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ergün ÖZGÜR ile ayrı ayrı iki toplantı yaptık.

Toplantılara Derneğimizi temsilen Yön. Krl. Bşk. Sayın Hilmi Atilla ÖZBANK, Yön. Krl. Bşk. Yrd. Sayın İlker EKER ve Yön. Krl. Saymanı Sayın Tamer ALPGİRAY katıldılar. 

20160209 1B

Soldan sağa ; İlker EKER, Hızırreis DENİZ, Tamer ALPGİRAY, Hilmi Atilla ÖZBANK

(Resmi büyütmek için lütfen üzerini tıklayın.)

 

15 Aralık 2015 te yaptığımız ilk temasta görüştüğümüz bürokratlar görevde olmadığından bu görüşmemiz bir ilk niteliğinde oldu. Toplantılar sonunda önemli bilgiler edindik ve AMATÖR DENİZCİLİK KANUNU'nun çıkmasının bir zorunluluk olduğu kanaatini edindik.

Görüşmeler hakkkında Derneğimiz üyelerine, sadece üyelerin giriş yapabildiği facebook'daki AMATÖR DENİZCİLER BARINAK DERNEĞİ DANIŞMA MECLİSİ sayfasında ayrıntılı bilgi verilmiştir. Üye olmayan Amatör Denizciler için de herkese açık facebook'daki AMATÖR DENİZCİLER BARINAK DERNEĞİ sayfasında özet bilgi verilmiştir.